UA-117849926-1

Schopnost a použití mikrovláknových utěrek

 

Čisticí schopnost mikrovláknových utěrek

Principem toho, proč jsou nepřekonatelné, je schopnost vytahovat volné částečky nečistot z povrchu a uzavírat je dovnitř struktury vláken. To je zároveň důvodem další nepřekonatelné vlastnosti a tou je minimalizace či eliminace poškrábání povrchu třením ulpělých nečistot zachycených na povrchu při použití běžných utěrek.

 

Využití mikrovláknových utěrek

V domácnosti:

Utírání prachu, mytí oken, sanity, obkladů, leštění nábytku, atd.

Při péči o automobil:

Nepostradatelná pomůcka při jakémkoliv čištění, mytí, vysoušení, leštění, voskování automobilu. V interiéru i exteriéru. Nejvíce však v kontaktu s lakovanými plochami. Utěrky pro auto detailing jsou vyráběné v různých rozměrech, jemnosti vláken, délky vláken, hustoty vláken. Každá z nich se lépe hodí na jinou činnost a na každou činnost zvlášť je třeba použít zvlášť utěrku. Ty s dlouhým vláknem se lépe hodí například k vysoušení povrchu po mytí, rozlešťování vosků nebo politur, ty s krátkým vláknem například na mytí oken nebo čištění v interiéru.

Načítám, prosím vydržte...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací

Souhlasím