UA-117849926-1

犀利士威而鋼在作用機制和臨有效率與副作用相似,但是犀利士有研究證明在服用後36小時內有效,同比與威而鋼, 患者在發生性生活時,提前服用犀利士,能有效緩解性行為時的尷尬

Rádce s výběrem

 

V zásadě už jen výběrem mikrovlákna jako materiálu jste si zvolili nejlepší utěrku. Pokud váháte a ze škály různých velikostí, tloušťky nebo způsobu utkání vláken nevíte, co si vybrat, přináším zde pár rad.

Není to žádná věda, v podstatě jakoukoliv utěrku můžete použít na cokoliv a svůj účel splní, přesto jsou různé druhy proto, že se k něčemu hodí více ta, k jinému ta. Rozdíl může být například v tom,

 • jak pohodlně se s ní bude pracovat,
 • jak velkou plochu vyčistíme, než se zanese nečistotou,
 • jak velkou plochu vysušíme, až už nebude sát další vodu,
 • jak velkou navoskovanou plochu rozleštíme, než se zanese a nebude dále brát,
 • apod.

 

Mnohé napoví rozdělení do kategorií v e-shopu, detaileři vědí, co potřebují jako také většina z nás a pro ty kdo v nabídce trochu tápou konečně pár doporučení co na co. Všechny body kromě posledního se tíkají detailního čištění auta:

 • Příležitostné různé drobné práce – MALÁ TENKÁ UTĚRKA za pár korun úplně stačí.
 • Interiér (stírání čističe plastů, impregnace plastů, „suché“ tepování čalounění a koberců) – na tyto práce se hodí MENŠÍ UTĚRKY S KRÁTKÝM AŽ STŘEDNĚ DLOUHÝM VLÁKNEM (na každou činnost zvlášť!), s velkou nebo tlustou utěrkou bychom se špatně dostávali do různých skulin a těžko přístupných míst např. přístrojové desky.
 • Sušení auta po mytí – VELKÝ SUŠÍCÍ RUČNÍK ať s kratším nebo dlouhým vláknem vysuší rychle celé auto. Můžeme samozřejmě použít i menší tlusté utěrky s vysokou gramáží, taková však jedna na celé auto nemusí stačit, takže je dobré mít jich připraveno více.
 • Rozlešťování (leštěnek, vosků) – TLUSTÉ UTĚRKY S DLOUHÝM VLÁKNEM jsou nejlepší volba. I středně dlouhé vlákno udělá dobrou práci. Utěrka větších rozměrů se bude hodit, malá nebo tenká utěrka se může po čase úplně zanést odstraňovanými zbytky vosku a tím ztratit svou schopnost. Pak bude zbytky vosku pouze rozmazávat po laku jako jiné obyčejné utěrky. Takže by jich zase mohlo být potřeba více. Velká utěrka se může překládat, aby se s ní dobře pracovalo, a zároveň tím vznikne několik čistých částí.
 • Okna – lze použít jakákoliv ovšem UTĚRKY TYPU „WAFLE“ A PODOBNÉ jsou excelentní, a tím, že mají všechna vlákna vetkaná dovnitř tkaniny je riziko pouštění vláken nulové.
 • Silné znečištění (pneu, kola, mytí motoru) – jakákoliv, opět vynikající jsou UTĚRKY TYPU „WAFLE“, kde tkanina vytváří kapsy, které pohltí velké množství nečistoty. A samozřejmě můžeme na silně znečištěná místa použít jakoukoliv STAROU UTĚRKU, kterou už jsme vyřadili.
 • Domácnost (prach, mytí sanity, obkladů, oken, leštění nábytku,…) - MALÁ TENKÁ UTĚRKA za pár korun postačí, případně podle uvážení, na okna viz výše.

 

Jakékoliv otázky rád odpovím mailem, případně vítám i připomínky a vaše zkušenosti, pište na martin@uterkazmikrovlakna.cz

Načítám, prosím vydržte...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací

Souhlasím