UA-117849926-1

Péče o mikrovláknové utěrky

 

Utěrky z mikrovláken je možné prát ručně nebo v pračce. Optimální nastavení teploty vody v pračce je 40 stupňů, lze i na 60 stupňů, ale rozhodně ne více (vysoká teplota způsobí znehodnocení struktury vláken a tím i jejich vlastností). Prací program nastavte na „jemné“ nebo „vlna“. Pro ty, kdo používají pravidelně větší množství utěrek je lepší je vyprat naráz odděleně od běžného prádla, ti kdo ne, je ale mohou přidat k běžnému praní při zmíněném nastavení. Nepoužívejte bělící prostředky, aviváž, nežehlete. Po vytažení z pračky utěrky vytřepejte v ruce pro roztřepení slepených vláken a ideálně sušte na vzduchu při pokojové teplotě, lze sušit i v sušičce při nízké teplotě.

Pro dosažení vždy perfektního výsledku při jakémkoli použití utěrek se doporučuje prát utěrky po každém použití. Správnou péčí si zajistíme velmi dlouhou životnost utěrek až 500 praní.

Načítám, prosím vydržte...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací

Souhlasím