UA-117849926-1

犀利士威而鋼在作用機制和臨有效率與副作用相似,但是犀利士有研究證明在服用後36小時內有效,同比與威而鋼, 患者在發生性生活時,提前服用犀利士,能有效緩解性行為時的尷尬

Co je mikrovlákno a výhody mikrovlákna

 

Mikrovlákno je syntetickou strukturou budoucnosti. Každý výrobek z mikrovláken sestává z mikroskopických pramenů, které jsou propletené do tkaniny a splňují určité vlastnosti. Nejběžnější výrobky z mikrovláken jsou vyrobeny z polyesterů a polyamidů. Kombinací těchto materiálů a speciálním výrobním procesem vznikají vlákna hvězdicovitého tvaru v průřezu, díky kterým má mikrovlákno o tolik lepší vlastnosti oproti ostatním textiliím.

Mikrovlákno je syntetické umělé vlákno, které je jemnější než kterékoliv jiné vlákno včetně hedvábí. Používá se k výrobě čisticích prostředků, pleteniny, oblečení, čalounění a průmyslových filtrů. Různá syntetická vlákna lze kombinovat k dosažení různých vlastností, jako měkkost, pevnost, absorpce/odpudivost vody, apod.


Výrobky z nich jsou extrémně jemné a měkké. Mají vysokou pevnost a v případě správného zacházení odolnost proti smršťování. Vynikají vysokou absorpcí vody, jíž dokážou zadržet až 25násobek své hmotnosti. Mají silnou schopnost dekontaminace. Stálost barev. Snadno se čistí, lze je prát ručně i v pračce. Dlouhá životnost až 500 praní. Nezanechávají za sebou žádné prachové částice, vlákna, šmouhy nebo nečistoty. Jsou ekologicky šetrné, při použití mikrovláken lze minimalizovat používání chemických čisticích prostředků.

Načítám, prosím vydržte...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací

Souhlasím